Wyzwanie to ułożyłam z myślą o tym, że po pierwsze: jako społeczeństwo jemy za dużo cukru, a po drugie: cukier jest najbardziej stymulującym apetyt, najsilniej uzależniającym i jednym z najtańszych w pozyskaniu składnikiem żywności. Przy czym cukier, jako taki, w naturze można znaleźć tylko w miodzie, owocach i mleku matki. A dziś jest nawet w wędlinach!

To wyzwanie ma na celu podnieść świadomość wyborów, jakie podejmujesz, jak i to, żeby pozwolić Ci uzmysłowić sobie, jak cukier na Ciebie wpływa i co robi z Twoim ciałem i psychiką. Bo obojętny nie jest, to na pewno wiesz.

Po tych 7 dniach będziesz wiedzieć, jak podejmujesz decyzje odnośnie do tego, po co sięgasz po jedzenie, jakie emocje temu towarzyszą, co na Ciebie wpływa przed podjęciem decyzji o zjedzeniu ciastka, czy lodów; ale też zyskasz przewagę nad tym, co Cię dotąd motywowało.

Dołącz do mnie i do tych ludzi, którzy już wiedzą o sobie jeszcze więcej i czują więcej wolności w swoich wyborach żywieniowych.

wyzwania, kieunek wyzwanie

Cukrowy odwyk (7 dni)

Szum myśli, dziesiątki odstawionych książek na później, zakopane pomysły, wszystko na jutro.

Może czujesz, że życie przecieka Ci przez palce, może nie wiesz, co chcesz robić i jak się przysłużyć ludziom, może ciągle szukasz dróg do budowania swojego szczęścia i harmonii, a może ciągle odstawiasz rzeczy na później i, czując niesmak do siebie, nawet nie wiesz czemu to robisz.

Cokolwiek to jest – wiedz, że wszystkie odpowiedzi i całe pokłady potencjału do urzeczywistnienia Twojego unikalnego talentu, dawno są w Tobie. Cały ten potencjał, nieodkryty i dotąd nieużywany, tak naprawdę wyraża się właśnie w tym, że trafiasz na przeszkody. One są po to, żeby Ci uzmysłowić, z czym masz się zmierzyć na drodze do siebie.

W ciągu 14 dni trwania tego właśnie programu uczysz się użytecznych konceptów, które pozwolą Ci:

  • odblokować w pełni na szczęście i harmonię

  • poznać się i pokochać

  • określić, jak chcesz wzrastać

  • czego doświadczać

  • znaleźć i określić Twój cel

  • otworzyć na intuicję i jasny przepływ myśli 

  • poznać i być w całkowitej zgodzie ze swoim przeznaczeniem i ze światem

 

Jest to program, który ułożyłam w oparciu o wiedzę, którą zdobyłam od moich mentorów: Lisy Nichols, Vishena Lakhiani, Michaela Bernarda Beckwitha, Jeffrey Allena, Marisy Peer i Kena Wilbera. Oddaję im mój szacunek za to, ile dzięki ich wiedzy doświadczyłam i jak bardzo się zmieniłam.

Intencją przedsięwzięcia jest pomóc pokazać Ci, jak możesz obudzić w sobie ogrom Twojego potencjału. Bo ten świat czeka na Ciebie i na to, co masz w swojej ofercie. A skoro więc życie ma dobry powód, żeby wyrażać się przez Ciebie, to pozwól sobie być otwartym człowiekiem na to, co możesz doświadczać i jak możesz pomóc innym tylko dzięki temu... że jesteś.

Poruszamy tu wiele ciekawych konceptów i przekazuję tu wszystkie praktyki otwarcia na intuicyjność, przekucia Twoich marzeń w czyny i manifestowania tego, kim jesteś.

Sama podejmowałam się programów rozwojowych, dzięki którym dziś mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, jak bardzo jestem szczęśliwym człowiekiem, tu i teraz, z pasjonującą wizją na siebie. Zebrałam tu wszystko, co może i Tobie pomóc się odnaleźć i określić na nowo, ale tym razem w pełni.

 

kierunek wyzwanie, wyzwania

Sparklizm na co dzień (14 dni)

wyzwanie, wyzwania
logotyp therapytka

Tak! Zapisuję się do wyzwania :)

Tak! Zapisuję się do wyzwania :)

Intencją przedsięwzięcia jest pokazać Ci, jak możesz obudzić w sobie całe pokłady Twojego wielkiego potencjału.

Bo ten świat czeka na Ciebie i na to, co masz w swojej ofercie. A skoro więc życie ma dobry powód, żeby wyrażać się przez Ciebie, to pozwól sobie być otwartym człowiekiem na to, co możesz doświadczać i jak możesz pomóc innym tylko dzięki temu... że jesteś.

Poruszamy tu wiele ciekawych konceptów i przekazuję tu wszystkie praktyki otwarcia na intuicyjność, przekucia Twoich marzeń w czyny i manifestowania tego, kim jesteś.

Sama podejmowałam się programów rozwojowych, dzięki którym dziś mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, jak bardzo jestem szczęśliwym człowiekiem – tu i teraz – i z wielką, pasjonującą wizją na siebie. Zebrałam tu wiedzę, która może i Tobie pomoże odnaleźć się i określić na nowo, ale tym razem w pełni.

Jeśli czujesz, że to może z Tobą rezonować – jestem więcej niż wdzięczna mogąc przekazać Ci szczegóły.

Kierunek wyzwanie?

Decyzja należy do Ciebie :)

Pisząc każdy kolejny program myślę przede wszystkim o tym, że na koniec – tak, jak ja kiedyś - będziesz wiedzieć o sobie jeszcze więcej, wykształcisz w sobie więcej dyscypliny i poczujesz inspirację.

Ale także to, że w trakcie będziesz się po prostu dobrze bawić i dowiadywać się sporo ciekawych rzeczy.

Bo dla mnie nie ma wiedzy i pracy bez dobrej zabawy i liczę, że Twoje podejście jest podobne.Jeśli tak, to zobacz, co oferuję i może coś spodoba się i Tobie.

Kierunek wyzwanie!

Wybierz wyzwanie dla siebie